Stowarzyszenie Pracodawców w Jelczu-Laskowicach

aktualności
Środa z Funduszami - wsparcie dla firm na rozwój

Środa z Funduszami - wsparcie dla firm na rozwój

opublikowano26-06-2016

W imieniu Wydziału Informacji o Funduszach Europejskich, pragnę Państwa poinformować o spotkaniu informacyjnym pn. „Środa z Funduszami – wsparcie dla firm na rozwój”, organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się 6 lipca 2016 r. we Wrocławiu i jest dedykowane przedsiębiorcom działających na terenie województwa dolnośląskiego.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania dotacji przez przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego. Pracownicy PIFE omówią założenia wsparcia przewidzianego zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak również programów krajowych.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy przesyłać drogą mailową na adres pife@dolnyslask.pl, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika spotkania oraz nazwy reprezentowanej firmy.

Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu: w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, sala konferencyjna nr 122 na I piętrze) dnia 6 lipca 2016 r. w godzinach 10.00-13.00.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: pod numerem 71 776 95 01 lub mailowego: pod adresem pife@dolnyslask.pl

Więcej TUTAJ: Środa z Funduszami

oraz na stronie www: Regionalny Program Operacyjny


strona główna / linki / działalność społeczna / kontakt
Copyright © 2013 - Stowarzyszenie Pracodawców w Jelczu-Laskowicach